سلام مهمان گرامی ، خوش آمدید. آیا این نخستین بازدید شماست ؟ وارد شده یا عضو شوید

باشگاه متخصصین مهندسی صنایع ایران

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروژه درس ارزیابی کار و زمان
پروژه درس ارزیابی کار و زمان , طرح ریزی واحدهای صنعتی

این پروژه که نتایج زحمات بچه ها می باشد نتیجه بررسی و تحلیل قسمت های مختلف و همچنین محصول کارخانه(شرکت آتور) می باشد...
امیدوارم به کارتون بیاد
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
لطفا کلیک کنید
یه داداش دارم که مثه رفیقمه...

پاسخ
 سپاس شده توسط ie2012
سلام خدمت دوستان عزیز
بعضی از کاربران به من اطلاع دادند که لینک دانلود مشکل داره، ولی اینگونه نیست.چون حجم فایل دانلودی بالاست، کمی زمان می بره تا لینک دانلود بالا بیاد...
به خاطر همین برای دانلود فایل باید کمی صبر کنید...
اگر بازهم مشکلی بوجود آمد اطلاع دهید تا فایل را دوباره آپلود کنم
موفق باشید

پاسخ
با سلام ممنون از زحماتتون ولی لینک مطلب خرابه. ممنون میشم اگه لینکو دوباره بذارین
پاسخ
ایشالا هر چه زودتر درست میشه
پاسخ
(21-5-1392, 11:23 عصر)نانی نوشته است: با سلام ممنون از زحماتتون ولی لینک مطلب خرابه. ممنون میشم اگه لینکو دوباره بذارین

دوست عزیز مشکل از سایتیست که در آن فایل را آپلود کردم
هر چه زودتر فایل جایگزینی قرار میدم
ممنون بابت اطلاع رسانی

پاسخ
(2-5-1392, 12:36 صبح)soheilmka نوشته است: پروژه درس ارزیابی کار و زمان , طرح ریزی واحدهای صنعتی

این پروژه که نتایج زحمات بچه ها می باشد نتیجه بررسی و تحلیل قسمت های مختلف و همچنین محصول کارخانه(شرکت آتور) می باشد...
امیدوارم به کارتون بیاد
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
لطفا کلیک کنید

mr30 Heart
خداوند جهان را براساس قواعد رياضي آفريده است.
پاسخ
من که موفق به گرفتن پروژه نمیشم نکنه باید سعی کنم !!!! Smile
پاسخ
مهندسی صنایع در ایران هنوز شناخته شده نیست. تولید در کشور ما کنار گذاشته شده چرا؟ چون زحمت دارد......درد سر دارد.
بعضی ها دوست دارند بی زحمت کسب درآمد کنند فلذا میروند سراغ دلال بازی و واسطه گری.
ببینید درس هایی مثل مقاومت مصالح، روش های تولید و .... را به چه دقتی غربی ها نشسته اند و گردآوری کردند! ما چه کتابی داریم؟ هیچی.....
اساتید هیئت علمی دانشگاه تئوری های غربی و امریکایی را در کلاس درس یاد میدهند و دانشجو ها هم برای هم اس ام اس میفرستند و چشمان این طرف و آن طرف است. چرا؟ چون علاقه مند نیستند..........آمده اند یک نمره ای بگیرند پاس کنند بروند بعد ها بهشان بگویند آقا یا خانم مهندس!!
من در دانشگاه خواجه نصیر درس خواندم. اکثرا دنبال مد گرایی و حاشیه طلبی میروند تا اصل مطلب برای همین کتاب ها میماند برای کنکور تا مردم را مسخره کنند پولشان را بگیرند و ارشد قبول شوند. ارشدی که جز تئوری های بیشتر چیزی اضافه بر کارشناسی ندارد.
ما بجای اینکه همین دانسته های کارشناسی و لیسانس را عملی کنیم رفته ایم سراغ ارشد!!! 2 متغیر میشود 3 متغیر. خب؟ ارشد برای چه؟
برای کلاس گذاشتن.........
سرتان را در نیاورم. دنیا دارد با مهندسی صنایع میچرخد جز ایران........ایران کشوری است که عمده ی فعالیت هایش واسطه گری است و تولید جایگاهی میان افراد حتی مسئولین و سرمایه گذاران ندارد.
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط Zahra00
دوستان یک سایت عالی پیدا کردم کلی پروژه و پایان نامه مهندسی صنایع داره.
http://www.majorproject.ir
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان